Mein erster Tschechisch-Übersetzungstest

Unter der Kategorie „Sprachen“ kann man auch noch andere automatisch übersetzte Texte finden, die vom gleichen Übersetzungsdienst www.translationbooth.com angefertigt wurden (s.Linksammler). Um ihn gegebenenfalls von anderen Translatoren unterscheiden zu können, werde ich diesen Übersetzungsautomaten mit dem Arbeitstitel „TB-Translator“ für „translationbooth-Translator“ benennen.

Vielen Dank an http://www.translationbooth.com.

Linksammler:

06.9.2007: Leider wollte dieser Übersetzungdienst heute früh nicht auf Tschechisch übersetzen (evtl. wurde gerade die Datenbank gesichert?). Doch heute abend gelang die Prozedur.

06.9.2007: Wie man unschwer erkennen kann, hat sich der Translator den Luxus erlaubt, meinen Namen „Pagel“, der nichts mit der englischen „page“ („Seite“ (dts.)) zu tun hat, sondern von „Paul“, „Pavel“, „Paulus“, „Paulos“, „Pavlos“ abgeleitet ist, zu übersetzen. Es ist aber kein Drama!

06.9.2007: Wie eine erste Vokabelanalyse zeigt, konnte der TB-Translator „ascorbic acid“, „dehydroascorbic acid“, „diketogulonic acid“ und evtl. „spectroscopy“ nicht übersetzen.

06.9.2007: Seltsam ist der Satzteil „jít s duchem času“, der evtl. einen Hinweis auf die tschechische Grammatik enthält. Kurios ist „Obsahující kyselinu“ für die „Säure“ (dts.), „acid“ (engl.). Für mehr ist heute keine Zeit.

Und hier die Übersetzung aus dem Englischen:

čtenářstvo stránka (106) dle habilitační práce jít s duchem času zavinit

VYŠETŘENÍ Pro ŠPATNÝ ÚČINEK DLE DEHYDROASCORBIC A DIKETOGULONIC Obsahující kyselinu Za pomoci KALKULANT PODPOROVANÝ INFRAČERVENÝ SPEKTROSKOPIE ( německy )

představený Detlef Stránka dle Hermannstein, Kreis Wetzlar , Německo

Giessen 1992

sali se napsal a přeložený a převléknout celosvětový blána přes družný aprobace z autor ©2007.

106

5 Souhrnný

V této diplomová práce , bylo to prozkoumaný oxidace a zmírnění k vitamín C a dehydroascorbic obsahující kyselinu ( soustava redox ) právě tak jako alkalický hydrolýza z dehydroascorbic obsahující kyselinu DHA ) komu diketogulonic obsahující kyselinu DKG ). Za pomoci zjistil pentle parametr , stojan a cejchování spektra dle infračervený měření inteligentní síť podstaty , který svírat STO – PĚTKA – a Notář =- Bond hlouček , metodika Pro konat špatný účinek přes infračervený spektroskopie právě tak jako vykládání zkoušel hlavní věc pomoc.

V této spojitosti , potíže z ketóza enol tautomerism byl strojený inteligentní síť acetylacetone a ( Mezinárodní organizace pro normalizaci -) protikurdějový kyseliny. To dále ještě změněný rozmazaný , ono druhá odmocnina hodnoty z celek extinkční koeficient z OC =- valenční vibrace módy , který ar proporcionální komu dipóĺ moment změny , proměnlivý srovnatelný u prosba k sousedící Bond hlouček. Bylo to schopný pronásledovat jev z hydratace k ketóza hlouček přes infračervený spektroskopie inteligentní síť prostý molekula ( butanal ). Jít s duchem času dehydroascorbic kyseliny inteligentní síť splnění závazku vykládání jest uklidnit dvojznačně pro co zvláštní navzájem svršky k mít vliv. Jakkoli , pronikavý rozdíly vyvstával inteligentní síť STO – PĚTKA – a OC =- valenční vibrace šíře mezi krystalický opakovat! DHA a hydratovaný DHA bednění. Jednoznačně deuteration z HOLA! hlouček doprovázený AT opakovat! DHA. Neboť proces zmýdelnění z DHA , tu byl zamanuvší si fungující ucelenost k teplota a pH přes nabuzení energičnost k kJ mol. Za pomoci elektronické zpracování dat ( elektronické zpracování dat ) sám byl schopen rozdělit Pro tři infračervený stojan spektra dle D2O řešení. Tyto jsou DHA DKG a to je něco jiného redukční převod – mít rád látka. pKa hodnota z lícovka tvoření plod DKG ), provádět šetření postranní pH – titrace a postranní infračervený spektroskopie , být ve shodě Pro známá pKa hodnoty k oxocarboxylic kyseliny oxocarbonic kyseliny ). rozvoj k CO2 inteligentní síť spektra k kuličky krabička buďte elektroluminiscenční dioda couvat ON decarboxylating decarboxylising decarboxylizing DKG. Jakkoli DKG jest uklidnit dočista trvalý inteligentní síť hlavní soustředění inteligentní síť splnění závazku AT 37°C. DKG roztřídění špatný účinek byl kvalitativně prozkoumaný , odcházející dle DKG – držadlo řešení rovněž inteligentní síť bezpohlavní a alkalický pH šíře , vypočítat jít s duchem času infračervený spektroskopie , uklidnit jít s duchem času přeludný fotometrie , fluoreskování ale i elektronový paramagnetický rezonance EPR ) spektroskopie. Dle DHA právě tak jako dle DKG to rozvinutý Ruby – Red látka AT hlavní pH hodnota. To je nerovnoměrný pro případ čeho nadzemní vzdušný mít vliv a krabička buďte přišel s spojení s radikalizovat zpracovává. Sám má zakládat EPR hlásit , který body AT R – Pětka? radikálové

To je problematický ono zmírnění a oxidace ar ovlivňovaný labilnost k DHA a DKG. Proto tedy equimolar NADH soustředění přemoct toliko polovičatý DHA inteligentní síť fyziologický pH šíře kvůli přídavkový DHA zmýdelnění. Stejně jest odůvodnění přes zmírnění postranní STO S – hlouček obsahující podstaty neboť který domnělý špatný účinek rozkaz podobný jako DHA zmýdelnění byly zakládat. Jakkoli , středně pokročilý nádhera který opravdový zmírnění špatný účinek k DHA přidržet se , jest infračervený spektroskopovo ověřený postranní špatný účinek přes STO S hlouček. Pronikavý infračervený spektroskopový rozdíly byl zakládat AT oxidace špatný účinek mezi odvozeniny který ar nezpůsobilý zlato schopen tvořit C6()- PĚTKA -C3() obklíčit

Děkujeme Vám za návštěvní US!

Werbeanzeigen

Kommentar verfassen

Bitte logge dich mit einer dieser Methoden ein, um deinen Kommentar zu veröffentlichen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s


%d Bloggern gefällt das: